کمک به کمپین تهیه ۱۰ رایانه برای مدرسه دخترانه روستای عاشقلو

قبلا در مورد کمپین قلم فارسی آزاد نوشتم و در مورد نیاز داشتن به اینگونه ایده در وب ایران و کمک به آنها صحبت کردم. در ادامه این دست ایده‌های هیجان انگیز، مدتی قبل با کمپین تهیه ۱۰ رایانه برای مدرسه دخترانه در روستای عاشقلو آشنا شدم که ایده‌یشان بسیار ساده اما کاربردی و مهم است:

ما قصد داریم برای کارگاه کامپیوتر این مدرسه ۱۰ تا کامپیوتر و تجهیزات دیگه مثل پرینتر، اسکنر و دستگاه کپی بخریم. با قیمتی که تونستیم بگیریم، هر کامپیوتر بصورت کامل (کیس، مانیتور، بلندگو، ماوس و کیبورد) حدود ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومن درمیاد و ۳ میلیون تومن هم برای سایر تجهیزات و مواد مصرفی در نظر گرفتیم.

همانگونه که در بالا گفتم، داشتن این دست ایده‌های هیجان‌انگیز یکی از نیازهای مهم وب ایران است که خوشبختانه کم کم دارد جای خودش را در بین کاربران باز می‌کند. من به نوبه خودم به این ایده عالی کمک کنم و از شما هم می‌خواهم که با مبلغ هر چند کم، از این کار حمایت کنید تا دخترهای یک مدرسه یک قدم به آنچه در دنیای امروز می‌گذرد نزدیک‌تر شوند.

برای کمک کردن تنها کافی است به وب‌سایت این کمپین بروید و هر چقدر دلتان خواست به آن کمک کنید 🙂

پی‌نوشت ۱: شما می‌توانید گزارش کامل این کمپین را از این آدرس بخوانید. اگر هم دوست دارید می‌توانید ویدیو گزارش خلاصه این کمپین را از اینجا تماشا کنید.