چه رابطه‌ای میان مشاهده UFO و الکل وجود دارد؟

UFO یکی از موضوعات جذابی است که هر از چند گاهی با مشاهده یک شی نورانی در آسمان، بحثش داغ می‌شود و خب نظریه‌های مختلفی در مورد UFO وجود دارد.

وب‌سایت Economist در روز ۷ تیر ماه مطلبی کوتاه در مورد داستان مشاهده UFOها منتشر کرده و در آن نموداری کشیده که از نگاه من بسیار پر معناست.

منبع: اکونومیست
منبع: اکونومیست

نمودار بالا تعداد گزارش‌های ثبت شده در مورد مشاهده UFO در آسمان آمریکا بین سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۴ را براساس زمان نشان می‌دهد. براساس این نمودار آنچه مشهود است این نکته است که تعداد گزارش‌های مشاهده UFO از سوی مردم در مدت زمان عرق خوری به شدت افزایش پیدا کرده است، به گونه‌ای که در ساعت ۹ شب بیشترین تعداد گزارش مشاهده UFO ثبت شده است 🙂 حالا این نکته به چه معناست؟

این نکته بامزه به این معناست که اگر زمانی فکر کردید که UFO در آسمان مشاهده کرده‌اید، بد نیست کمی فکر کنید که آیا نوشیدنی الکلی خورده‌اید یا نه! خلاصه کلام اینکه رابطه‌ای مستقیم به میزان الکل در خون با مشاهده UFO در آسمان وجود دارد!

اگر دوست دارید در مورد دلایل دیگر رشد این نمودار بدانید، بد نیست که به مطلب مربوط به این نمودار در وب‌سایت اکونومیست  مراجعه کنید.