وبلاگ‌نویسان ارزشی واقعی چه کسانی هستند؟

وبلاگستان فارسی از آن بخش‌هایی است که من خیلی دوستش دارم و بخش بزرگی از آنچه را این روزها یاد گرفته‌ام را مدیون وبلاگستان فارسی هستم. به همین دلیل یکی از تفریحات روزانه‌ی من گشت و گذار در بین وبلاگ‌های مختلفی است که شاید کمتر کسی آنها را بخواند یا بشناسد، اما بسیار خواندنی و خوب هستند.

به عنوان مثال بخشی از وبلاگستان فارسی که بسیار در مورد آن کم صحبت شده است، بخشی است که من نامش را «وبلاگ‌نویسان ارزشی» می‌گذارم. وبلاگ‌نویسانی که برخلاف شعارهای مسئولین ایران و یا بسیار از چهره‌های شناخته شده‌ی ارزشی و حزب‌اللهی تنها و تنها برای دل خود می‌نویسند و آنچه را رخ می‌دهد بیان می‌کنند، کاری که بسیاری از فعالان ارزشی شناخته شده‌ی عرصه‌ی اینترنت به هزار دلیل خودساخته آن را انجام نمی‌دهند!

از نگاه من این بخش از وبلاگستان فارسی برخلاف آنچه که اکثریت فکر می‌کنند بخشی گرانبهاست که وجود آنها برای وبلاگستان فارسی ضروری است، وجودی که پازل وبلاگستان فارسی را تکمیل‌تر از گذشته می‌کند و چهره‌ای واقعی‌تر از وبلاگستان فارسی را به فارسی‌زبانان ارائه می‌دهد. این بخش از وبلاگستان فارسی که تعدادشان کم نیست، خوب می‌نویسند، برای کمک به دیگران می‌نویسند و یا حقیقت را به راحتی بیان می‌کنند. به همین دلیل است که این بخش از وبلاگستان فارسی را دوست دارم و از نگاه من بخشی طلایی و گرانبهاست.

و همانگونه که در ابتدای این مطلب هم گفتم، این وبلاگ‌نویسان تنها و تنها برای دل خود می‌نویسند که ارزش کارشان را دو چندان می‌کند.

یادمان باشد وبلاگستان فارسی جای بزرگی است که سیاست قطره‌ای از دریای بی‌کرانش است.