دو پرده از اولین نشست «حماسه‌سازان سایبری جنگ نرم»

پرده‌ی اول: در حالی که در این جنگ سایبری، استراتژیست‌های آمریکایی در شبکه‌های یوتیوب، توییتر، فیس‌بوک و گوگل هر روز از سوژه‌ای دروغ پرده بر می‌داشتند، حماسه‌سازان جوان با بصیرتی که از مولا و مقتدای خویش حضرت آیت‌الله خامنه ای درک کرده بودند با تحلیل‌های روشنگر خود و با گلوله‌های گداخته صفر و یک سوژه‌ها و عملیات‌های روانی دشمن قبل از اینکه عمری یک روزه یابد را ناکار می‌کردند. (منبع)

پرده‌ی دوم: دبیرخانه نشست‌های تخصصی نهم دی با آدرس [email protected] آماده‌ی دریافت نظرات و پیشنهادات حماسه‌سازان فضای مجازی است. (منبع)

سوال: همایشی که در عنوان آن از واژه‌های سایبری و جنگ نرم استفاده شده است و ادعا می‌کند وب‌سایت‌هایی مانند گوگل ابزارهای جنگ نرم دولت آمریکا بر علیه دولت ایران هستند، چرا برای دبیرخانه‌ی خود از ایمیل رایگان یاهو استفاده می‌کند؟

پی‌نوشت:

برخی از دوستان گفته‌اند که ایمیل اعلام شده ربطی به همایش حماسه‌سازان سایبری جنگ نرم ندارد و با بازخوانی خبر من نیز متوجه‌ی این مورد شدم، اما باز هم باید بگویم که ارگانی مانند وزارت کشور که ادعای مبارزه با جنگ نرم را دارد، چرا ایمیل دبیرخانه‌های نشست‌های تخصصی‌اش را بر روی یاهو اعلام می‌کند؟!