برگر پیکس، فوتوبلاگی چند ملیتی!

برگر پیکس، فتوبلاگی چند ملیتیمدتی بود که در فکر راه‌اندازی یک فوتوبلاگ چند ملیتی و فارغ از هرگونه مرز و عقیده بودم. فوتوبلاگی که برای ورود به آن هیچ شرطی نباشد جز اینکه عکس‌های منتشر شده، متعلق به ناشر عکس باشد. فوتوبلاگی که بتوان، عکس‌های گرفته شده با دوربین‌های چند میلیون تومانی تا عکس‌های گرفته شده با موبایل‌های چند ده هزار تومانی را در آن منتشر کرد؛ و سرانجام بعد از مدت‌ها تفکر و با کمک نیما که در انتخاب نام دومین نقشی اساسی داشت، به این هدف رسیدم که نتیجه‌ی آن «برگر پیکس (Burgerpix)» شد.

تا کنون در برگر پیکس ۵ نفر مشغول انتشار عکس‌های خود هستند که یکی از این دوستان از کشور افغانستان است و امیدوارم بر تعداد عکاسان غیر ایرانی این فوتوبلاگ افزوده شود. به همین دلیل از هر یک از دوستانی که علاقه به انتشار عکس‌هایش در این فوتوبلاگ دارد، دعوت می‌کنم که به جمع عکاسان برگر پیکس بپیوندد.

اما شاید از خودتان بپرسید که چه شرایطی برای پیوستن به برگر پیکس وجود دارد؟

تنها شرط پیوستن به برگر پیکس این است که شما باید عکس‌هایی را منتشر کنید که خودتان آنها را گرفته‌اید و به عبارتی تمامی حقوق آن متعلق به خودتان است. در ضمن هیچ اهمیتی ندارد که شما عکس‌ها را با موبایل‌تان می‌گیرد یا با یک دوربین حرفه‌ای! تنها نکته‌ی مهم همان موردی است که گفته شد!

حالا اگر دوست دارید که به جمع برگر پیکسی‌ها بپیوندید، می‌توانید در قسمت نظرات آمادگی خودتان را اعلام کنید و یا اینکه از طریق فرم تماس در برگر پیکس، با من تماس بگیرید.